Faces of Europe

ZB Bibliotheek van Zeeland: Tentoonstelling 2 september t/m 30 oktober 2021;

 

Faces of Europe [1]

 

In verband met het Duitse presidentschap in de EU heeft de fotograaf Carsten Sander de opdracht gekregen, portretopnames van mensen in alle lidstaten van de EU te maken. Dit project heet het ‘Faces of Europe’ en bestaat uit portretten van 50 bij 70 cm.

Deze expositie wordt officieel geopend op 14 september, in de Europaweek in Middelburg. En is vanaf 2 september te bezichtigen in het souterrain van ZB.

 

De opening gebeurt op de dag waarop het vernieuwde Europe Direct Informatiepunt bij ZB heropend wordt. Dat zal feestelijk gebeuren, met gasten vanuit de gemeente Middelburg, de Provincie en Europe Direct Den Haag, waaronder Didier Herbert, hoofd van de vertegenwoordiging van de Europese Commissie in Nederland en een vertegenwoordiger van de Duitse ambassade.

Het officiële Europe Direct plakkaat op de gevel van de bibliotheek zal worden onthuld en Perry Moree, directeur van ZB, zal als openingshandeling de Europese vlag hijsen.

 

_Vrije inloop en gratis toegang tijdens openingstijden van de ZB.

Reserveren is niet nodig.___